Niezale¿ne Forum Projektu Cheops Niezale¿ne Forum Projektu Cheops
Aktualno¶ci:
 
*
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj. Grudzieñ 22, 2024, 21:24:02


Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji


Strony: [1] |   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Czeka nas otwarcie gwiezdnych wrót ?  (Przeczytany 5681 razy)
0 u¿ytkowników i 1 Go¶æ przegl±da ten w±tek.
ramer
Go¶æ
« : Pa¼dziernik 14, 2010, 10:37:25 »

Czeka nas otwarcie gwiezdnych wrót? 03.10.2010



Chodz±c po p³askowy¿u od strony muru i po naro¿niku znajduj±cej siê za murem wioski Nazlet el-Samman, znajdujemy siê zaledwie kilkana¶cie metrów nad ¶wi±tyni± faraona Khufu (Cheopsa), budowniczego Wielkiej Piramidy. Poni¿ej jest jego grobowiec. Apelujemy do rz±du egipskiego o mo¿liwo¶æ przeprowadzenia badañ archeologicznych na terenie wioski, która ma wkrótce zostaæ zrównana z ziemi± – mówi Bill Brown, amerykañski in¿ynier, który od trzynastu lat zg³êbia tajemnice Egiptu. A Adrian Gilbert, brytyjski badacz zagadek przesz³o¶ci, zadaje pytanie, sk±d Majowie wiedzieli o tym, co staro¿ytni Egipcjanie ukryli w Gizie.

Egipcjanie – z sekretarzem generalnym Najwy¿szej Rady Staro¿ytno¶ci, dr. Zahim Hawassem na czele – od dawna wiedz±, ¿e Wielka Piramida nie jest miejscem pochówku jej budowniczego, faraona Khufu. W 2002 roku, na mocy ustawy, zakazali jakichkolwiek dzia³añ archeologicznych na terenie Gizy (nomen omen – do roku 2012). Jako pierwsza, w roku 2005, miejsce spoczynku wielkiego faraona wskaza³a wroc³awianka Lucyna £obos-Brown, z zawodu masa¿ystka, która swoje badania przeprowadzi³a przy u¿yciu wahade³ka (o pani Lucynie i jej misji w Egipcie pisali¶my na ³amach „Czwartego Wymiaru” kilkakrotnie).

W 2006 roku naukowcy z Uniwersytetu w Kairze rozpoczêli badania georadarowe (badanie gruntu za pomoc± urz±dzenia emituj±cego fale elektromagnetyczne) tego rejonu, które potwierdzi³y, ¿e w tym miejscu s± podziemne tunele i komnaty. W tym samym roku badacz tajemnic Egiptu, Bill Brown, spotka³ w Gizie Lucynê £obos. Po kilku miesi±cach zostali ma³¿eñstwem. Od tego czasu w swych dzia³aniach – a staraj± siê dzia³aæ niezale¿nie, o czym za chwilê – ³±cz± badania ¶ci¶le naukowe z tym, co wymyka siê rozumowi – ruchami wahad³a i przekazami channelingowymi. Ich efekty to m.in. odnalezienie pod ziemi± na terenie wioski dwóch komnat i tunelu, pod którym ma siê znajdowaæ grobowiec faraona Khufu. Miejscowi poszukiwacze z³ota spenetrowali to miejsce i zabrali stamt±d z³ote figurki stra¿ników, figurkê krokodyla na postumencie ze z³ota oraz jedn± z tablic, na których ma byæ spisana historia minionych cywilizacji oraz przysz³y los naszej. ¦mia³ków by³o sze¶ciu, wszyscy zmarli, nim zdo³ali wyj¶æ na powierzchniê. O tragicznym zdarzeniu pisa³a egipska prasa, wielkie ¶wiatowe agencje go nie odnotowa³y. Ale po kolei:

Droga do Khufu prowadzi ze stajni

– Z przekazu Lucyny wynika, ¿e oko³o 6,5 tys. lat temu pa³ac i ¶wi±tyniê faraona Khufu oraz Wielk± Piramidê dzieli³ kana³ Nilu. Na podstawie badañ georadarowych mo¿emy wskazaæ, ¿e ¶wi±tynia znajduje siê kilkana¶cie metrów pod piachem i zosta³a przedzielona na pó³ murem odgradzaj±cym p³askowy¿ od wioski – opowiada Bill Brown. – Aby móc prowadziæ nasze badania, uciekli¶my siê do fortelu. Kupili¶my w wiosce dom („Raczej stajniê ni¿ dom” – wtr±ca pani Lucyna) na terenie, który nas interesowa³. Badania przeprowadzone w pa¼dzierniku 2009 roku najnowszym, daj±cym trójwymiarowe obrazy, georadarem, pokaza³y komnaty i tunel, który ci±gnie siê do pa³acu i ¶wi±tyni Khufu (do tunelu mo¿na wej¶æ z jednego z boksów domu-stajni). Lucyna nic o tych pomiarach nie wiedzia³a, poprosi³em j± tylko, aby zbada³a wahad³em to miejsce.

– M±¿ wci±¿ mnie testuje, ale wtedy naprawdê przesadzi³ – mówi Lucyna £obos-Brown. – Energia by³a tak ciê¿ka, ¿e omal nie zemdla³am, brakowa³o mi powietrza, wahade³ko oszala³o, a po chwili niewidzialna si³a wyrwa³a mi je z rêki. Dopiero po tym Bill przyzna³, ¿e zrobili tu wcze¶niej badania.

– Zdjêcia georadarowe, powtórzone jeszcze miesi±c pó¼niej, pokazuj± dok³adnie, co jest pod ziemi±. Grobowiec faraona znajduje siê na drugim poziomie, oko³o dziesiêæ merów pod ¶wi±tyni±. Znamy dok³adne rozmiary prowadz±cego do niego tunelu, jego g³êboko¶æ, wiemy, ¿e nie ma tam wody. Obrazy z georadaru pozwalaj± okre¶liæ, ¿e we wnêtrzu grobowca znajduje siê m.in. czyste z³oto – opowiada Bill Brown. – Przekazali¶my wyniki naszych dzia³añ Egipcjanom i staramy siê o pozwolenie na przeprowadzenie badañ archeologicznych w wiosce. Notabene wioska jest obecnie monitorowana przy u¿yciu kamer, a ostatnio dowiedzieli¶my siê, ¿e ma zostaæ zrównana z ziemi±. Dla jej mieszkañców zosta³y ju¿ wybudowane domy za Giz±.

Ludzie z wioski zmarli w tunelu

– Ludzie w wiosce s± ¶wiadomi, czego szukamy – mówi Bill Brown. – Nic dziwnego, ¿e zaczêli kopaæ w³asny tunel, w nadziei znalezienia z³ota. Ostrzegali¶my ich, ¿e energia tego miejsca jest bardzo silna, ¿e bêdzie chroni³a grób. Sze¶ciu m³odych ¶mia³ków nie pos³ucha³o. Wszyscy zmarli. Lokalne gazety pokaza³y ludzi wyci±gaj±cych ich cia³a z tunelu. By³y przy nich m.in. z³ote, oko³o czterdziestocentymetrowe figurki stra¿ników i jedna z tablic. – Te tablice to najwiêkszy skarb, jaki mo¿emy otrzymaæ – my i nasza planeta. Spisana jest na nich ca³a nasza historia i wskazówki, jak ratowaæ Ziemiê w 2012 roku. Te zapisy zweryfikuj± nasz± wiedzê o dawnych wielkich cywilizacjach i o nas samych – dodaje Lucyna £obos. – Wiemy te¿, ¿e Egipcjanie – choæ siê do tego nie przyznaj± – znale¼li ostatnio jeszcze jeden tunel, od strony p³askowy¿u, oraz jeszcze jedn± komnatê.

Gdy próbowali¶my prze¶wietliæ to miejsce georadarem, energia by³a tak silna, ¿e wy³±czy³a komputery. To samo zdarzy³o siê w 2006 roku, gdy pracowali¶my wspólnie z dr. Hawassem. Wiem, ¿e potem dr Hawass i jego ludzie ciê¿ko chorowali. Jest oczywiste, ¿e Egipcjanie doskonale wiedz±, co jest pod ziemi±. S±dzê, ¿e to energia tego miejsca powstrzymuje ich przed wej¶ciem do grobowca Khufu, ¿e siê jej boj± – mówi Bill Brown. – Ale mo¿emy dzia³aæ wspólnie. Jestem przekonany, ¿e tym razem nie otwieramy drzwi do destrukcji. Mamy wielki dar, który pozwoli nam przetrwaæ. Tym darem jest mi³o¶æ. Je¶li za¶ chodzi o ¶mieræ tych sze¶ciu m³odych ludzi z wioski, to na pewno nie by³a na pró¿no. Podjête przez nich dzia³ania – nam wbiæ ³opaty w ziemiê nie wolno – wynios³y na ¶wiat³o dzienne czê¶æ tego, czego ukryæ siê ju¿ nie da. Byæ mo¿e dziêki temu uda siê przekonaæ Egipcjan, by otworzyli ten teren do badañ. Ka¿dy z nas mo¿e siê do tego przyczyniæ, podpisuj±c petycjê do egipskiego rz±du i dr. Hawassa, sekretarza generalnego Najwy¿szej Rady Staro¿ytno¶ci w Egipcie.

Petycjê mo¿na wys³aæ ze strony www.gizamap.com (tekst petycji pod tekstem).

Faraoni wracali do swego Ojca

O ile s³owa Billa Browna, ¿e „serce Khufu jest sercem nieograniczonej mi³o¶ci, a Wielka Piramida to wielki komputer, który zostanie uruchomiony mi³o¶ci± naszych serc po³±czonych z sercem faraona” mo¿na odczytaæ jako piêkn± przeno¶niê, to zupe³nie innego znaczenia nabieraj± one w po³±czeniu z wyk³adem, który podczas Sympozjum „Prze³om 2012? Tajemnice Egiptu” wyg³osi³ via internet s³ynny angielski badacz zagadek przesz³o¶ci, Adrian Gilbert. Zaznacza on, ¿e najwa¿niejsza praca, jakiej dokona³ do tej pory, to odkrywanie wiedzy staro¿ytnego ¶wiata w po³±czeniu z przekazami danymi nam przez Chrystusa i Bibliê.

– Egipcjanie byli przekonani, ¿e faraoni mog± wróciæ do nieba w pasie Oriona, gdzie mieszka bóg Ozyrys (Oriona uto¿samiali z Ozyrysem, Syriusza – z jego ¿on± Izis). Wierzyli, ¿e w niebie istnieje ¶wiat bardzo podobny do naszego, ¿e wracamy tam po ¶mierci, a Ziemia jest jego odzwierciedleniem. Piramidy za¶ zbudowali jako dok³adne odwzorowanie gwiazdozbioru Oriona. A je¶li kto¶ w dniu otwarcia Gwiezdnych Wrót stan±³by na szczycie Wielkiej Piramidy, to na w³asne oczy móg³by siê przekonaæ, ¿e nie rzuca ona cienia. Wed³ug mnie, moment ten, w zamy¶le staro¿ytnych Egipcjan, manifestuje zwyciêstwo jasno¶ci nad ciemno¶ci±. Wed³ug wyliczeñ Adriana Gilberta – który potwierdzi³ to równie¿ wizyt± w tym czasie w Gizie – otwarcie Pó³nocnych Gwiezdnych Wrót, gdy k±t padania S³oñca by³ dok³adnie zbie¿ny z bokiem Wielkiej Piramidy, nast±pi³o podczas równonocy letniej 2000 roku. – To by³ wa¿ny dzieñ, niczym w³o¿enie klucza do drzwi, zapowied¼ tego, co zaczyna siê dziaæ na ¶wiecie – przekonuje. – To by³o pierwsze otwarcie Gwiezdnych Wrót (Gwiezdnych Niebios) od dnia wniebowst±pienia Jezusa, czyli 27 maja 29 roku naszej ery.

Gdy S³oñce staje nad prawic± Oriona

Adrian Gilbert – w oparciu o tekst Biblii i pozycjê Ksiê¿yca – podaje najwa¿niejsze dla wyznawców Chrystusa daty.

– Mo¿emy je dok³adnie okre¶liæ, klucz jest w Biblii – przekonuje. – Ostatnia Wieczerza mia³a miejsce 14 kwietnia 29 roku, ukrzy¿owanie – 15 kwietnia, zmartwychwstanie – 17 kwietnia, wniebowst±pienie – 27 maja. I gdy spojrzymy na mapê nieba z 27 maja 29 roku w Jerozolimie, S³oñce znajduje siê dok³adnie w linii prostej do pasa Oriona – nad prawic± Oriona. Wniebowziêcie Jezusa odby³o siê wówczas, gdy Gwiezdne Wrota by³y otwarte. I tak jak wed³ug Biblii „Syn zasiad³ po prawicy Ojca”, tak i w egipskich wierzeniach Orion symbolizuje Boga Ojca Ozyrysa.

W to samo wierzyli równie¿ Majowie, choæ dzieli³ ich ocean i lata ró¿nicy w czasie. Lecz o ile Egipcjanie koncentrowali siê na Pó³nocnych Gwiezdnych Wrotach, o tyle w tradycji Majów istotne by³y Wrota po³udniowe. „Ksiêga Stworzenia” Majów dok³adnie opisuje czas ostatniego prze³omu dziejów, gdy na zakrytej chmurami ziemi wiêkszo¶æ ludzi zginê³a na skutek katastrof, a nieliczni, którzy prze¿yli, schronili siê w górach, gdzie byli wspomagani przez bogów. Ojciec rodzaju ludzkiego, zwany Bogiem Kukurydzy, zosta³ zabity, a nastêpnie zmartwychwsta³.

S³oñce w pozycji Po³udniowych Gwiezdnych Wrót znajdzie siê podczas przesilenia 21–22 grudnia 2012 roku. Co zatem dzieje siê obecnie i stanie siê w roku 2012? – Majowie wierz±, ¿e ostatnia era skoñczy³a siê potopem – mówi Adrian Gilbert. – Nie wiemy, co teraz siê wydarzy, ale niew±tpliwie dziwne rzeczy dziej± siê ze S³oñcem, mamy do czynienia jakby z przerwaniem cyklu s³onecznego, a to wp³ywa na pogodê. Pozostaje tylko pytanie, sk±d ówcze¶ni Majowie o tym wiedzieli. Wed³ug Lucyny £obos-Brown i Billa Browna, odpowied¼ znajduje siê na tablicach w grobowcu faraona Khufu, do którego nasz± powinno¶ci± jest jak najszybciej dotrzeæ.

Jolanta Ciepielewska

Zdjêcia autorki

PS. Sympozjum „Prze³om 2012? Tajemnice Egiptu” odby³o siê 27 czerwca br. we wroc³awskim O¶rodku Dzia³añ Artystycznych „Firlej”. Imprezie zorganizowanej przez Janusza Zagórskiego i Grzegorza Pop³awskiego patronowa³a nasza redakcja.

Petycja do egipskiego rz±du i dr. Zahiego Hawassa, sekretarza generalnego Najwy¿szej Rady Staro¿ytno¶ci w Egipcie, któr± mo¿na podpisaæ i wys³aæ w jêzyku angielskim, hiszpañskim lub polskim ze strony: www.gizamap.com (na polskiej wersji strony zamieszczono równie¿ dziesiêciominutowy film pokazuj±cy w skrócie opisane odkrycia i wydarzenia): Od lutego 2006 roku prowadzono badania naukowe na terenie P³askowy¿u w Gizie, przy u¿yciu georadaru (GPR, z ang. Ground Penetrating Radar). Wyniki tych badañ zosta³y oficjalnie przedstawione przez dr. Mohameda Abbasa z Pañstwowego Instytutu Astronomii I Geofizyki (NRIAG) w naukowym sprawozdaniu z 2007 roku. W ci±gu czterech ostatnich lat po badaniach przeprowadzonych przez NRIAG, Grupa Giza Geomatrix wykona³a podobne, w³asne badania georadarem, które dodatkowo zawieraj± obszary znajduj±ce siê wewn±trz wioski Nazletel-Samman.

Wszystkie zgromadzone przez nasz zespó³ informacje zosta³y przedstawione w postaci nowego naukowego raportu in¿ynieryjnego z dok³adniejszymi mapami p³askowy¿u, uzupe³nionego o dodatkowe tunele, puste przestrzenie i struktury znajduj±ce siê pod ziemi±. Nasz raport jest zgodny z naukowym sprawozdaniem NRIAG, ale równie¿ wykracza poza to, co wed³ug naszej wiedzy jest znane egipskim autorytetom i ich agencjom.

Nasze raporty daj± wyra¼ne przes³anki, aby stwierdziæ po³o¿enie Egipskiego Pa³acu i/lub Kompleksu ¦wi±tyñ, rozci±gaj±cego siê na obszarach znanych dzisiejszej archeologii i jej autorytetom. Przypuszczalnie pochodz± z Trzeciej Dynastii / Okresu Starego Królestwa. Po ostatnich przeprowadzonych rozmowach Zespo³u Giza Geomatrix z kilkoma oficjalnymi przedstawicielami, którzy pracuj± dla Najwy¿szej Rady Staro¿ytno¶ci (SCA), jeste¶my na dobrej drodze w kierunku odbycia negocjacji, które mog± pomóc nam w procesie prowadz±cym do uzyskania oficjalnego pozwolenia wydanego przez SCA na wykopaliska w tych nowych pokazanych przez nas lokacjach. Zespó³ Giza Geomatrix jest przekonany, ¿e takie wykopaliska mog± prowadziæ do odkrycia staro¿ytnej ¦wi±tyni Faraona Khufu, co w znacznym stopniu wzbogaci wiedzê o staro¿ytnej historii Egiptu. Zgromadzone dowody naukowe, uzyskane dziêki przeprowadzonym badaniom georadarowym GPR wskazuj± jasno na obecno¶æ znacz±cych podziemnych struktur, mog±cych byæ ruinami staro¿ytnego grobowca i ¶wi±tyni.

Nasze oczekiwania zgodne s± z raportami i pracami dr. Hawassa, znanymi z jego licznych wyk³adów oraz zapisów egipskich dokumentów.

¦wiat nie rozumie, dlaczego SCA w dalszym ci±gu nie zezwala na wykopaliska w tym obszarze, mimo posiadanej wiedzy zdobytej przez lata powa¿nych badañ naukowych i odkryæ, jakie siê dokona³y na tych terenach. Potrzebna jest szybka decyzja, aby podj±æ nowe badania, w ramach Umownego Obowi±zku – ten sposób rozpoczêcia wspó³pracy bêdzie najkorzystniejszy dla wszystkich.

Petycja odnosi siê do obszaru znajduj±cego siê w naro¿niku wioski Nazlet-el-Samman z widokiem na Sfinksa oraz mo¿liwo¶ci przeprowadzenia tam badañ. Proszê wzi±æ pod uwagê dowody przedstawione w prezentacji petycji, umieszczonej na stronie www.gizamap.com

Jolanta Ciepielewska

Wydanie internetowe: www.4wymiar.pl
Zapisane
soook
Go¶æ
« Odpowiedz #1 : Pa¼dziernik 14, 2010, 11:12:24 »



  Dobre z t± petycj± . Czyli jak chcesz zje¶æ jab³ko , to zapytaj czy masz mo¿no¶æ .
  A i popro¶ . Dla Tych co wiedz± , nie s± potrzebne namowy i pseudo porady .
  Szafowanie s³owem , mi³o¶æ gdy nie zna siê , zdefiniowania Mi³o¶ci , jest czystej wody
  ignorantów p³ywaniem . Osobowa kreacja Siebie , w Energii Mi³o¶ci , prowadzi do Góry .
  Tak kreuj±cego , jak i Otoczenie .  Czekanie pasywne .Nie . Aktywno¶æ .
  Na firmamencie My¶li .
  .
   
   
 
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

x22-team wypadynaszejbrygady maho gangem opatowek