Chyba warto odkurzyĂŚ ten wÂątek.
Billy Meier – ufologiczny fenomen cz.112 gru 2011
Billy Meier jest niezwyk³¹ i fascynujÂącÂą postaciÂą w ufologii. Utrzymuje on, Âże miaÂł seriĂŞ intensywnych kontaktĂłw z UFO w Szwajcarii, gdzie mieszka. MiaÂł siĂŞ spotykaĂŚ z kosmitami osobiÂście przez 70 lat. Jego informacje na ten temat staÂły siĂŞ ÂźrĂłdÂłem jednej z najwiĂŞkszych kontrowersji w caÂłej ufologii i nie tylko. Jakby tego byÂło maÂło Billy Meier uwaÂża sam siebie za siĂłdmego proroka caÂłej ludzkoÂści. Jego poprzednikami mieli byĂŚ Enoch, Eliasz, Izajasz, Jeremiasz, Emmanuel (Jezus) i Mahomet. Billy Meier jest posiadaczem szeregu fotografii przedstawiajÂących UFO a takÂże kilku materia³ów filmowych, na ktĂłrych moÂżna zobaczyĂŚ latajÂące spodki. CzÂłowiekiem, ktĂłry reprezentuje Billy Meiera wobec mediĂłw jest Michael Horn, ktĂłry wÂłaÂśnie powrĂłciÂł ze Szwajcarii, gdzie odbyÂł z Meierem swojÂą 13-tÂą juÂż rozmowĂŞ.Billy Meier pierwsze spotkanie z UFO miaÂł w wieku 5 lat. Utrzymuje, Âże kontakty jakie posiada z kosmitami sÂą jak najbardziej fizyczne i nie ma w nich elementu abdukcji. Przybysze z obcej planety sÂą takÂże przyjaÂźnie nastawieni do Ziemian. W 1965 roku Meier straciÂł w wypadku lewÂą rĂŞkĂŞ podczas swojej podró¿y po Turcji. Jak sam opowiada – wiedziaÂł o tym juÂż 10 lat wczeÂśniej. Utrata rĂŞki jednak sprawiÂła, Âże jego aktywnoœÌ wzrosÂła. Nie tylko nauczyÂł siĂŞ ÂżyĂŚ z jednÂą rĂŞkÂą, ale takÂże staÂł siĂŞ niezwykle pÂłodnym pisarzem i stworzyÂł ok. 50 ksi¹¿ek. ZapisywaÂł rĂłwnieÂż rozmowy jakie przeprowadzaÂł z kosmitami. W latach 50-60 byÂł wynajmowany w krajach arabskich do Âścigania seryjnych mordercĂłw, ktĂłrych dziĂŞki swoim nadprzyrodzonym umiejĂŞtnoÂściom potrafiÂł wyÂśledziĂŚ. WĂłwczas miaÂł nabyĂŚ ogromnej sprawnoÂści w posÂługiwaniu siĂŞ broniÂą – choĂŚ jak utrzymuje nigdy nikogo nie zabiÂł a tylko zraniÂł – w samoobronie – po to, aby unieszkodliwiĂŚ przestĂŞpcĂŞ.

Michael Horn po raz pierwszy spotkaÂł siĂŞ z tekstami Billy Meiera w 1986 roku, kiedy w jego rĂŞce dostaÂł siĂŞ 800 stronicowy zapis rozmĂłw Meiera z kosmitami. TÂłumaczenie na angielski z niemieckiego byÂło toporne i nie najlepsze. Horn jednak przeczytaÂł caÂłoœÌ z ogromnÂą ciekawoÂściÂą po czym… wrzuciÂł manuskrypt do pudeÂłka, gdzie przeleÂżaÂł nastĂŞpne dwa lata. W 1988 roku, w codziennej gazecie, ktĂłrÂą Horn zazwyczaj przeglÂądaÂł kaÂżdego ranka, znalazÂł informacje na temat dziury ozonowej i przyczyn, ktĂłre jedno ze znanych laboratoriĂłw naukowych przypisywaÂło testom z broniÂą nuklearnÂą. To co sprawiÂło, Âże Micheal Horn poczuÂł siĂŞ nagle niepewnie, byÂł fakt, Âże znaÂł on juÂż tÂą informacjĂŞ! Nie mĂłgÂł jednak przypomnieĂŚ sobie skÂąd.
Po jakimÂś czasie, skojarzyÂł jÂą z manuskryptem Meiera, odszukaÂł pudeÂłko i odnalazÂł informacjĂŞ jakÂą podawaÂła gazeta juÂż w pierwszej setce przejrzanych przez siebie stron. Konwersacja spisana w manuskrypcie miaÂła miejsce w 1975 roku. Meier w tekÂście przypominaÂł takÂże, Âże tÂą informacjĂŞ przekazano mu juÂż poprzednio w latach 50-tych.
JakiÂś czas póŸniej, Horn natrafiÂł na artykuÂł prof Paule Siegla z szacownego Stanford University na temat wpÂływu wydobycia ropy naftowej na wstrzÂąsy sejsmiczne ziemi. Informacja ta takÂże znajdowaÂła siĂŞ w manuskrypcie Meiera. BĂŞdÂąc przekonanym, Âże natrafiÂł na coÂś niezwykÂłego, Micheal Horn zacz¹³ przeprowadzaĂŚ odczyty na ten temat, by w koĂącu w 2000 roku, spotkaĂŚ osobiÂście samego Meiera w Szwajcarii. Horn przypadÂł Meierowi do gustu i obaj panowie szybko siĂŞ zaprzyjaÂźnili. W 2004 roku, Meier poprosiÂł Horna o reprezentowanie jego wiedzy, doÂświadczeĂą i odkryĂŚ na Âświecie i Horn propozycjĂŞ przyj¹³. Umowa ta jest umowÂą dÂżentelmeĂąskÂą i Horn nie bierze za swojÂą pracĂŞ pieniĂŞdzy, dziĂŞki czemu jak mĂłwi – jest w stanie zachowaĂŚ niezaleÂżnoœÌ osÂądu.
Billy Meier, swĂłj pierwszy kontakt z UFO miaÂł razem ze swoim ojcem w 1942 roku, kiedy obaj zobaczyli srebrzysty dysk, ktĂłry przeleciaÂł nad ich gÂłowami. Ojciec nie miaÂł pojĂŞcia co to jest i podejrzewaÂł, Âże byÂła to jakaÂś tajna broĂą Hitlera. Jeszcze tego samego dnia Billy Meier poczuÂł silnÂą potrzebĂŞ odwiedzenia lasu, rosnÂącego nieopodal domu w ktĂłrym mieszkaÂł. Kiedy tam poszedÂł, zobaczyÂł czÂłowieka w starszym wieku, ktĂłry staÂł obok pojazdu w ksztaÂłcie gruszki. CzÂłowiek wyglÂądaÂł na 90-letniego starca i ubrany byÂł w kostium, ktĂłry przypominaÂł Meierowi kombinezon nurka. Starzec nie miaÂł jednak na gÂłowie heÂłmu.
cdn
http://nowaatlantyda.com/2011/12/12/billy-meier-ufologiczny-fenomen-cz-1/