Leczenie pod napiêciem cz.126 LIP 2010
Dr. Jerry Tennant jest optymologiem, zajmuj±cym siê chirurgi± oczu, ju¿ 30 lat. Jest on jednym z pionierów wykorzystania lasera w leczeniu katarakty. Tak¿e dziêki niemu pacjenci po zabiegu usuniêcia katarakty, zamiast spêdzaæ kilka dni w szpitalu, id± po zabiegu wprost do domu, dziêki czemu szpitale i ubezpieczalnie (a tak¿e nieubezpieczeni pacjenci) zaoszczêdzaj± ogromne kwoty na kosztach leczenia. Sam dr. Tennant nieoczekiwanie sta³ siê ofiar± swojej pasji leczenia ludzi, bo nie przewidzia³, ¿e w oczach niektórych pacjentów mog± ¿yæ niebezpieczne wirusy, które przez nos dosta³y siê do krwiobiegu doktora i zaatakowa³y jego mózg. S³ynny w ¶rodowisku lekarz z powodu wirusów straci³ kontrolê nad swoimi rêkami i musia³ wycofaæ siê (1995) z zawodu chirurga. Inni lekarze do których uda³ siê po pomoc, byli jedynie w stanie stwierdziæ, ¿e w jego mózgu ¿yj± trzy rodzaje wirusów i ¿e nie potrafi± mu pomóc. Wirusy sta³y siê przekleñstwem ¿ycia dr. Tennanta i w tym czasie by³ on w stanie funkcjonowaæ najwy¿ej 3 godziny dziennie – po up³ywie tego czasu wirusy wy³±cza³y kompletnie dzia³anie jego mózgu i musia³ czekaæ do nastêpnego dnia, by znów móc pozbieraæ my¶li. Te trzy godziny dziennie dr. Tennant po¶wiêca³ w ca³o¶ci na obmy¶lanie sposobu, jak wyj¶æ z opresji. Zacz±³ uwa¿nie studiowaæ ksi±¿ki dotycz±ce biologii komórkowej. W jednej z nich znalaz³ informacjê, ¿e komórka pracuje w ¶ci¶le okre¶lonym zakresie pH. Ksi±¿ka nie po¶wiêca³a zbyt du¿o miejsca temu jakie to pH powinno byæ, co sk³oni³o dr. Tennanta do przeprowadzenia w³asnych badañ na ten temat. Studiuj±c role pH w organizmie, nieoczekiwanie zda³ on sobie sprawê, ¿e pH tak naprawdê to nic innego jak mierzalne napiêcie elektryczne w komórce!
Nie³atwo zmierzyæ takie napiêcie, bo urz±dzenie które siê do tego wykorzystuje powinno byæ naprawdê czu³e by móc wychwyciæ tak minimalny zakres napiêcia. Zmierzone w ten sposób napiêcie komórkowe, dziêki u¿yciu matematycznego logarytmu daje odpowied¼ jaki jest odczyn komórki. Je¶li napiêcie w komórce jest plus 400 miliwoltów to pH jest wtedy równe zeru. Je¶li jest równe minus 400 miliwolt, wówczas pH jest równe 14. Perfekcyjne pH ludzkiego cia³a równa siê 7,35-7,45 oznacza to na wska¼niku minus 20 mV – minus 25 mV. Tak wiêc wszystkie komórki w naszym ciele stworzone s± w sposób, aby pracowaæ pod takim w³a¶nie napiêciem. Ten wniosek sta³ siê punktem wyj¶cia do stworzenia protoko³u medycznego, dziêki któremu Jerry Tennant postanowi³ zabiæ gnie¿d¿±ce siê w jego g³owie wirusy i powróciæ do pe³nego zdrowia.
Jeden miliwolt, to naprawdê niewielkie napiêcie i jest to 1/1000 Volta. Dla porównania bateria „paluszek” ma 1,5V. Tak wiêc napiêcie w naszym ciele jest minimalne, ale tak jak w przypadku wiêkszo¶ci urz±dzeñ napêdzanych elektryczno¶ci±, je¶li napiêcie bêdzie za du¿e, to urz±dzenie nie bêdzie dzia³aæ. Dr. Tennant rozpocz±³ wiêc eksperymenty z elektryczno¶ci± i jako królika do¶wiadczalnego zacz±³ u¿ywaæ sam siebie.
Cz³owiek jest stworzeniem podlegaj±cym okre¶lonej dynamice, przez co jego cia³o zmienia siê w sposób nieustanny. Prêciki i czopki w siatkówce oka odnawiaj± siê co 48 godzin, skóra co 6 tygodni, w±troba co 8 tygodni a 8 miesiêcy trzeba na zregenerowanie systemu nerwowego. Przez ca³e swoje ¿ycie cz³owiek wymienia zu¿yte komórki na nowe. Mo¿e to byæ regeneracja starej komórki lub – w przypadku dobrego od¿ywiania siê, cia³o mo¿e wykorzystaæ dostarczony w ten sposób ¶wie¿y materia³ do budowy nowej komórki. To tak jak budowanie domu, korzystaj±c z materia³u odzyskanego z ruin starego domu lub u¿ywanie nowych cegie³ i drewna nie zjedzonego przez czas i korniki. Tak wiêc przys³owie, ¿e jeste¶ tym co zjesz, jest bardziej prawdziwe ni¿ siê powszechnie uwa¿a, co oznacza, ¿e w³a¶ciwa dieta ma kolosalne znaczenie.
Dr. Tennant nie by³ pierwszym, który doszed³ do takich wniosków. Pionierem u¿ywania elektryczno¶ci w leczeniu rozmaitych chorób by³ rosyjski lekarz
Georges Lakhovsky, który przyja¼ni³ siê z
Tesl±. Lakhovsky mia³ niezwyk³e szczê¶cie znaæ osobi¶cie cz³owieka, który jak nikt inny rozumia³ dzia³anie elektryczno¶ci. Tesla pomóg³ mu w uruchomieniu wielofalowego oscylatora, którym Lakhovsky chcia³ odnawiaæ i wzmacniaæ starzej±ce siê komórki w ludzkim organizmie. Mimo, ¿e Lakhovski zdo³a³ opatentowaæ urz±dzenie, okrzykniêto go szarlatanem i zanim zdo³a³ udowodniæ, ¿e jest inaczej – zgin±³ przejechany przez samochód na nowojorskiej ulicy (1942).
cdn
Leczenie pod napiêciemhttp://nowaatlantyda.com/2010/07/26/leczenie-pod-napieciem-cz-1/Search Results for "Leczenie pod napiêciem"Leczenie pod napiêciem cz.227 lip 2010
Innym autorem poruszaj±cym problemy elektryczno¶ci w ludzkim ciele jest tak¿e Bjorn Nordenstrom, który napisa³ ksi±¿kê pt. „Biologically Close Electrical Circuit” (Biologicznie zamkniête obwody elektryczne). Nordenstrom to szwedzki uczony zasiadaj±cy w komitecie przyznaj±cym nagrody Nobla. Jest on tak¿e wynalazc± ig³y, której do dzi¶ u¿ywa siê przy biopsji. Nordenstrom pod³±cza³ ig³ê do woltomierza, dziêki czemu móg³ zmierzyæ napiêcie jakie panuje w zdrowiej komórce, a tak¿e w komórkach opanowanych przez tumor. Walczy³ on z rakiem w ten sposób, ¿e pod³±cza³ do ig³y napiêcie i przepuszcza³ je przez zara¿one rakiem komórki. Taka terapia mia³a wysoki procent skuteczno¶ci.Dr. Tennant studiuj±c literaturê medyczn± a tak¿e samemu przeprowadzaj±c szereg eksperymentów z pr±dem, opisa³ swoje do¶wiadczenia w ksi±¿ce
„Healing with Voltage” (Gojenie woltami). Odkry³ o m. in., ¿e w³a¶ciwe od¿ywianie ma ogromny wp³yw na napiêcie elektryczne komórki. Jedzenie samo w sobie tak¿e niesie ze sob± okre¶lone napiêcie. Je¶li przetniemy ziemniaka na pó³ i wetkniemy w niego elektrody miliwoltomierza, oka¿e siê, ¿e przez poczciwy kartofel p³ynie pr±d elektryczny. Kiedy ziemniaka upieczemy lub usma¿ymy na frytkê – ca³e napiêcie znika. Tak wiêc aby zdrowo ¿yæ potrzebujemy pr±du, choæ oczywi¶cie nie przez w³o¿enie palców do elektrycznego gniazdka.
Aby zmierzyæ napiêcie komórkowe w³asnego cia³a, dr. Tennant u¿y³ urz±dzenie stworzone przez japoñskiego lekarza
Yoshio Nakatani, który w latach 50-tych eksperymentowa³ z ig³ami do akupunktury, przez które mierzy³ napiêcie panuj±ce w komórkach cz³owieka. Kiedy dr. Tennant zmierzy³ napiêcie panuj±ce w swoim mózgu (opanowanym wówczas przez wirusy) okaza³o siê, ¿e zamiast 20-25 mV, napiêcie jakie tam panuje jest w granicach 2-4 mV. Napiêcie mierzy³ on poprzez wk³ucie siê ig³ami do akupunktury w ¶ci¶le okre¶lone punkty energetyczne cia³a, po³±czone bezpo¶rednio z mózgiem. Na ciele cz³owieka istniej± trzy takie punkty.
Badaj±c w jaki sposób pr±d elektryczny przep³ywa przez ludzkie cia³o dr. Tennant odkry³, ¿e w³ókna komórki dzia³aj± jak obwody elektryczne, tworz±ce gigantyczn± sieæ doko³a wszystkich ludzkich organów, ³±cz±c ze sob± ka¿d± pojedyncz± komórkê ludzkiego cia³a. Oznacza to, ¿e cokolwiek dzieje siê z jak±kolwiek czê¶ci± ludzkiego cia³a, ma to odbicie w ka¿dej komórce.
Tak wiêc je¶li uderzyæ zdrowy palec przez przypadek m³otkiem (co pisz±cemu te s³owa zdarzy³o siê wiêcej ni¿ parê razy), normalne napiêcie jakie panuje w palcu (czyli 20-25 mV) gwa³townie wzro¶nie, bo poprzez uderzenie zostanie przerwany obwód energetyczny i cia³o podwy¿szaj±c napiêcie bêdzie chcia³o ten obwód jak najszybciej odbudowaæ. Napiêcie w palcu wzro¶nie wówczas do minus 50 mV i towarzyszyæ temu bêdzie pulsuj±cy ból (co jest zrozumia³e), ale w³a¶nie pulsuj±cy ból jest zwi±zany bezpo¶rednio z podwy¿szonym napiêciem w komórkach. Naczynia krwiono¶ne natychmiast siê rozszerzaj±, bo organizm potrzebuje du¿ych ilo¶ci surowego materia³u potrzebnego do odbudowy zniszczonych komórek. To dlatego st³uczony palec staje siê przy okazji czerwony, gor±cy, spuchniêty i pulsuje z bólu. Kiedy zniszczone komórki zostan± odbudowane, napiêcia natychmiast spada do 25 mV. Problemy zaczynaj± siê wtedy, kiedy cia³o nie jest w stanie wytworzyæ napiêcia minus 50 mV, co oznacza, ¿e nie jest ono w stanie skutecznie odbudowaæ zniszczonych komórek. Wówczas napiêcie w ca³ym ludzkim ciele momentalnie spada, odbudowa komórek zatrzymuje siê w martwym punkcie i proces leczenia nie zachodzi. Nowe komórki mog± byæ wyprodukowane tylko wówczas, gdy cia³o jest w stanie osi±gn±æ napiêcie minus 50 mV. Je¶li nie uda siê tego osi±gn±æ, wtedy organizm wpada w stan przewlek³ej choroby. St³uczony palec u kogo¶, kto nie jest w stanie wytworzyæ podwy¿szonego napiêcia, robi siê siny a nie czerwony i ból jest sta³y a nie pulsuj±cy. Przewlek³y ból zawsze oznacza, ¿e napiêcie w komórkach jest za niskie. To oznacza tak¿e zupe³nie inne podej¶cie do problemu bólu i aby go wyeliminowaæ, trzeba podwy¿szyæ ilo¶æ elektronów tak, by jak najszybciej uzyskaæ napiêcie minus 50 mV. Mo¿na to zrobiæ u¿ywaj±c
biomodulatora, który nie tylko mierzy napiêcie, ale tak¿e mo¿e byæ wykorzystany do leczenia, bo emituje on wystarczaj±c± ilo¶æ elektronów aby podnie¶æ napiêcie w komórkach do w³a¶ciwego poziomu.
cdn
Leczenie pod napiêciemhttp://nowaatlantyda.com/2010/07/27/leczenie-pod-napieciem-cz-2/